.

FİRMA PROFİLİ

Kurulduğu günden bu yana her zaman yeniliğin peşinde koşan insana ve çevreye saygı duyan bir firma olmuştur.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Hizmetlerimizin Arasında;


Sıhhi tesisat, Havuz tesisatı, otomatik bahçe sulama tesisatı, su sızıntısı ve su kaçağı tespiti, çeşme tamiri, atık su tesisatı, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, kalorifer tesisatı ile diğer tesisat işleri yer almaktadır.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların tesisat konusundaki taleplerine başarıyla cevap verilmiştir.


Gelecekte de kaliteli hizmetten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Alanya su kaçak tespit hizmeti, su kaçağı bulma, cihazla su kaçağı tespiti

Alanya banyo klozet tıkanıklığı açılması, su arıza

Alanya sıhhi tesisatçı, su tesisatçısı, sıhhi tesisat tamiri

Alanya güneş enerji sistemleri, güneş enerji firmaları, güneş enerji fiyatları

Alanya su kaçağı tespiti, su sızıntısı tespiti, su kaçak tespit hizmeti

Alanya su kaçak tespit hizmeti, su kaçağı bulma, cihazla su kaçağı tespiti


WHATSAPP

ARA